fbpx

Moti sot në Maqedoni të Veriut

Sot moti do të jetë kryesisht me diell dhe vranësira lokale. Do të fryjë edhe një erë e lehtë jugore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin nga katër deri më 11 gradë celsius, ndërsa temperaturat ditore do të lëvizin nga 22 deri më 29 gradë celsius.

Në disa pjesë të vendit sot pasdite do të ketë kushte për reshje lokale të shiut.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button