fbpx

Casillas: Kur të vijë dita do të njoftoj pensionimin

Iker Casillas ka mohuar momentalisht daljen në pension, pasi ka thënë se me kohë do ta njoftoj edhe atë.

Gjatë ditës u raportua se portieri 37-vjeçar spanjoll ka vendosur të pensionohet pas mbylljes së sezonit.

Megjithatë, Casillas ka mohuar këto lajme duke thënë se ende nuk ka vendosur diçka të tillë dhe në rastin kur të marr vendim do t’i njoftoj të gjithë, transmeton Telegrafi.

“Dalja në pension? Do të vijë një ditë kur duhet të dal në pension”.

“Më lejoni ta njoftoj këtë lajm kur të vjen momenti, tani për tani, relaks”.


“Kam pasur dje një takim me Dr Filipe Macedo dhe gjithçka po shkon mirë”.

“Tani ky është lajm i madh që doja të ndaja!”, ka shkruar Casillas në profilin e tij në Twitter.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close