fbpx

Vijojnë ndryshimet në Parlament, 10 deputetë të rinj të PD-PS-LSI marrin mandatet, firojnë kandidatët e Bashës dhe Kryemadhit

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *