Dalin fotot dhe informacionet e para se si do të jetë iPhone XI

Në shtator të këtij viti, Apple pritet që të prezantojë iPhone XI dhe iPhone XI Max.

Sipas thashethemeve të deritanishme, pritet që smartfonët e rinj të jenë pothuajse identikë më ata aktualë të iPhone XS në pjesën e përparme, shkruan Bordo.al.


Duket se risia që Apple sjell kësaj here me iPhone ndodhet në pjesën e prapme të telefonit, e cila është e përbërë me një kamer të trefishtë. Sa i përket anës funksionale sigurisht që Apple ka punuar për të patur më shumë shpejtësi, energji si dhe cilësi shumë më e mirë e kamerës.


Reporteri i Bloomberg, Mark Gurman, publikoi një fotografi të “mbrojtëseve të smartfonëve të ardhshëm të iPhone” në Tëitter të hënën herët në mëngjes.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button