fbpx

Eva Longoria konfirmon lidhjen e re

Eva Longoria ka konfirmuar se ajo është në lidhje me yllin e futbollit amerikan, Mark Sanchez, pasi ajo ishte pyetur për jetën private në një televizion.

Aktorja e njohur për elegancën e saj dhe për bukurinë ka thënë për mikun e saj dhe nikoqirin e emisionit “Extra”, Mario Lopez se ajo është në lidhje me Sanchez.

“Je një trap. Jo, unë dhe Mark, e di si…jemi mirë. Ne jemi të lumtur që jemi në lidhje”, ka theksuar Eva në emision.

Se mosha nuk përbën problem për ish-bashkëshorten e Tony Parker flet fakti se Sanchez është 12 vjet më i ri se sa bukuroshja Longoria./Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close