fbpx

Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Sot do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe me vranësira, të cilat në pjesën e dytë të ditës do të shoqërohen me vranësiradhe mundësi reshje shiu të dobët.

“Temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet 7-9 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 19-21 gradë Celsius”.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close