Moti sot në Maqedoninë e Veriut

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i ndryshueshëm, me vranësira mesatare dhe reshje të shiut në disa vende.

Gjithashtu do të fryjë erë mesatare, jugperëndimore dhe veriperëndimore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 3 deri 8 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 16 deri 24 gradë celcius.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button