Markle dhe princi Harry janë bërë prindër, ja si duket i biri (FOTO)

Megan Markle dhe princi Harry treguan sot fotografinë e djalit të tyre, të cilin Dukesha e Sussex e solli në botë më 6 maj.

Fotografia u shfaq menjëherë në rrjetet shoqërore dhe foshnja është në plan të parë, ndërsa nëna dhe babai krenar nuk e heqin buzëqeshjen nga fytyra.

Ata u ngjitën bashkë me fëmijën e tyre të porsalindur në sallën magjike të pallatit mbretëror.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button