fbpx

Asaf Ademi ka dhënë dorëheqje, Zaevi e falënderoi dhe tha se ka disa emra për zëvendësim (VIDEO)

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *