fbpx

Thaçi: Ne sot vulosëm rrugën tonë drejt NATO-s dhe BE-së (Video)

Kreu i Partisë Demokratike Shqiptare (PDSH), Menduh Thaçi, pasi votoi në rrethin e dytë të zgjedhjeve presidenciale tha se beson në zgjedhje të suksesshme.

“Besoj se sot do të kemi zgjedhje të suksesshme. Pres që qytetarët masivisht të dalin të votojnë për një proces të rëndësishëm siç janë zgjedhjet presidenciale, por edhe punë shumë më të rëndësishme që do të thotë se ne sot në fund vulosim për rrugën tonë drejt NATO-s dhe BE-së”, tha Thaçi pas votimit.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button