fbpx

Karolinë e Veriut: Dy të vrarë e disa të plagosur në Universitetin Amerikan

Dy persona janë vrarë dhe disa janë plagosur në Universitetin e Karolinës së Veriut. Departamenti i Policisë e identifikoi një person të quajtur Trystan Terrell si të dyshuar që ka gjuajtur në drejtim të studentëve me armë të gjatë, transmeton Alsat M.

22 vjeçari është arrestuar ndërsa nuk dihen arsyet që e kanë shtyer atë për ta kryer këtë veprim.

Tre persona thuhet se janë në gjendje kritike, ndërsa një tjetër është jashtë rrezikut për jetë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button