fbpx

Nëse largohet Allegri, ky mund të jetë trajneri i ri në Juventus (FOTO)

“Tuttosport” shkruan se Juventus ka dy kandidatë për zëvendësues të Massimiliano Allegrit.

Massimiliano Allegri ka insistuar se do të mbetet në postin e trajnerit në Juventus.Por, mediat italiane vazhdojnë të hedhin dyshime mbi qëndrimin e tij në Torino edhe për sezonin e ri.

“Tuttosport” shkruan se Juventus ka dy kandidatë për zëvendësues të Allegrit, në rast të ndarjes me të, pas përfundimit të këtij sezoni, përcjell lajmi.net.

Pep Guardiola nga Manchester City dhe selektori i Francës, Didier Deschamps janë dy kandidatët e dëshiruar për pasardhës të Allegrit.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close