fbpx

U publikua bashkëpunimi i motrave Istrefi, “Nuk e di” (VIDEO)

Është publikuar kënga e shumëpritur e motrave Istrefi.

“Nuk e di”, titullohet kënga e dyshes shqiptare, Nora dhe Era Istrefit, të cilin e kanë shoqëruar me një video interesante.

Dy këngëtaret shfaqen shumë tërheqëse dhe seksi në video, prodhim i të cilit është i labelit Ultra Music, transmeton Telegrafi.

Theksojmë se ky është projekti i parë i dy artisteve të mirënjohura, megjithëse disa herë kishin paralajmëruar se do të bashkëpunojnë.

Ndryshe, Nora edhe Era do të sjellin ndaras këngë të reja para fansave dhe publikut të gjerë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button