fbpx

Besa Kokëdhima publikoi këngë të re (VIDEO)

Besa Kokëdhima ka publikuar një projekt të ri, i cili quhet “La La La”.

Muzikën e kësaj këngë e ka punuar Elgit Doda, ndërkaq tekstin e shkroi Petrit Sparrow dhe Besa

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button