fbpx

Zgjedhjet lokale – garë mes pushtetit dhe opozitës: Në Dibër kandidatë shqiptarë, në Ohër dhe Novoselë maqedonas

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *