fbpx

BFI: Qeveria nuk na ftoi në takimin me kryetarin e Ohrit dhe “Sovestin”, ja fotot e Xhamisë me minare

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *