fbpx

Superbashkëpunimi mes Era dhe Nora Istrefit do të publikohet shumë shpejt

Pak javë më parë në llogaritë e tyre në Instagram motrat Nora dhe Era Istrefi lajmëruan se po punojnë për një bashkëpunim që do t’i sjellë si asnjëherë tjetër sëbashku këngëtaret e familjes, shkruan Bordo.al. 

Kureshtja ka qenë e madhe tek fansat e dyshes, ndaj lajmi i mirë sapo erdhi! Ka qenë menaxheri i Norës ai që ka zbuluar se kur do të dali kënga e motrave Istrefi.

Duket se fundi i marsit do të zbulojë se çfarë kanë ‘gatuar’ motrat e njohura nga Kosova, të cilat kanë preferuar të mos zbulojnë ende asgjë rreth këtij bashkëpunimi.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button