Basha: Pjesëmarrja e 16 marsit ta tejkalojë atë të 16 shkurtit

Lajme të ngjashme

Një koment

  1. Shqiptarët janë i vetmi popull që koruptohet me premtime! O Lul o idiot, lere Edi Ramën të punon, kush stë ka faj që populli nuk të votoi! Edhe po të mbledhësh një milion protestues, prapë jeni pakicë, ore debil. Demokracia do të thotë 51% , kush e ka ai qeverisë dhe pakica që janë 49% i nënshtrohet shumicës. Ti Lul nuk don demokraci por anarki se kshtu ju të PD-ke jeni mësuar, pa ligj që nga 1991- e këtej. Ti don ta kthesh gjendjen e 1997-s, por kthim në ato vite më nuk ka, e vetmja gjë që do të ndodhë është se ju të gjithë do të përfundoni në burg për nxitje të dhunës, dhe tentim grushtshteti! Vetëm një person injorant, mundet të besojë se Lulzim Basha do tjau zgjedh problemet ekonomike!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *