15 çiftet që parakaluan në Tapetin e Kuq të Oscars 2019

Çiftet më të dashur të Hollywood bënë parakalimin e tyre në Tapetin e Kuq të Oscars 2019.

Nga Bradley Cooper dhe Irina Shayk e deri tek Jennifer Lopez dhe ARod zogjtë e dashuruar shkëlqyen në evenimentin e rëndësishëm të kinematografisë botërore, shkruan Bordo.al. 

Më poshtë gjeni të gjitha çiftet e njohur të Hollywood që morën pjesë në edicionin e 91-të të Oscars.

Jennifer Lopez & Alex Rodriguez

Bradley Cooper & Irina Shayk

Rosie Huntington-Whiteley & Jason Statham

John Legend & Chrissy Teigen

Miley Cyrus & Liam Hemsworth

Sofia Vergara & Joe Manganiello

Tommy Hilfiger & Dee Ocleppo

Jessica Alba & Cash Warren

Chiara Ferragni & Fedez

Karamo Brown & Ian Jordan

Liberty Ross & Jimmy Iovine

Rami Malek & Lucy Boynton

Pharrell Williams & Helen Lasinchanh

 

Judd Apatow & Leslie Mann

Jason Momoa & Lisa Bonet

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button