fbpx

LSDM: Mjaft me gënjeshtra, BDI dhe Talat Xhaferi janë fajtor që Trajko Veljanovski ende ka imunitet

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *