fbpx

Pas rrahjes së Janakieskit dhe Ristovskit, Zaevi kërkoi dorëheqje nga drejtori i Burgut të Shutkës

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *