fbpx

Kandidatja për presidente, Siljanovska në shoqëri me Mickoskin dhe Ivanovin e filloi fushatën në Ohër

Profesoresha universitare, e cila mbrëmë u zgjodh kandidate për presidente të shtetit nga partia e VMRO-DPMNE-së, sot e vizitoi qytetin e Ohrit, në shoqëri të liderit të VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski dhe të presidentit aktual të shtetit, Gjorge Ivanov, transmeton Portalb.mk.

“Gruaja e përgatitur të udhëheq kombin”, ka shkruar Siljanovska në profilin e saj të Facebook-ut, ku i publikoi fotografitë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button