fbpx

Shqipëri, protestuesit pa ndjenja i bëjnë masazh kardiak mbi skelë (VIDEO)

Pamje dramatike nga Kryeministria. Pas përplasjes së parë dhe tentativës për të hyrë në Kryeministri si dhe përgjigjes me gaz lotsjellës, kanë mbetur disa të lënduar.

Me sa duket një është më rëndë, pasi në pamjet live të News24 u pa se protestues të tjerë i kanë bërë masazh kardiak përcjell BalkanWeb.

Mbi skelën e vendosur para Kryeministrisë, disa të rinj janë ngjitur për t’i dhënë ndihmën protestuesit që ndihej keq. Për disa çaste një prej tyre i ka bërë masazh në kraharor.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button