fbpx

Greqia shprehu ngushëllime për aksidentin tragjik në autostradën Shkup-Tetovë

Keqardhje të thellë, si dhe ngushëllime dhe solidaritet deri te qytetarët dhe qeveria, shprehë Ministria e Punëve të Jashtme e Greqisë pas aksidentit tragjik në autostradën Shkup-Tetovë.

“Ndjejmë keqardhje të thellë për aksidentin tragjik në autostradën Shkup-Tetovë. Në mendjet tona janë familjet e viktimave dhe të të afërme të tyre. Shprehim ngushëllime dhe solidaritet të sinqertë me qytetarët dhe qeverinë e Maqedonisë së Veriut”, shkruan MPJ-ja greke në profilin e saj zyrtar në Tuiter.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button