fbpx

Grammy Awards 2019: Ja çfarë veshën VIP-at në Tapetin e Kuq (FOTO)

Të dielën mbrëma, 10 shkurt është mbajtur ceremonia e ndarjes së çmimeve Grammy për vitin 2019. Edhe ky edicion i 61-të i Grammy-t bëri bashkë artistët më të mirë të momentit, yjet e industrisë të cilët u vlerësuar për arritjet e tyre të këtij viti, shkruan Bordo.al. 

Emra të njohur si Jennifer Lopez, Lady Gaga, Cardi B, Dua Lipa apo Bebe Rexha u panë të shkëlqenin me parakalimin e tyre pak përpara nisjes së ceremonisë. Por çfarë vedhën ato dhe të tjerë emra të rëndësishëm i shihni më poshtë:


Bebe Rexha, Fustani: Monsoori


Cardi B: Veshja Archival Mugler


Dua Lipa


Heidi Klum 


Jennifer Lopez, Fustani: Ralph & Russo


Katy Perry, Fustani: Balmain


Kylie Jenner, Veshja: Balmain


Lady Gaga, Fustani: Celine


Miley Cyrus, Veshja: Mugler


Camila Cabello, Fustani: Armani Privé


Janelle Monáe, Fustani: Jean Paul Gaultier


Ashanti


Anna Kendrick, Fustani: Ralph & Russo

Jennifez Lopez dhe partneri Alex Rodriguez


Jada Pinkett Smith, Fustani: Roberto Cavalli

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button