fbpx

Juventusi ngjitet edhe më lartë në tabelë

Juventusi ka mposhtur 0 me 3 Sassuolon në xhiron e 23-të të Serisë A për t’u shmangur edhe më shumë nga Napoli në krye të tabelës, njofton Koha.net.

Sami Khedira, Cristiano Ronaldo dhe Emre Can realizuan tre golat për fitoren e ekipit të Massimiliano Allegrit.

Në tabelë, Juve prin me 63 pikë, 11 më shumë se Napoli që e ndjek.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button