fbpx

(FOTO) Prezantohet BMW Zagato Roadster

Pas shpalljes së fotove jozyrtare para disa javësh, kompania “BMW” në ngjarjen “Pebble Beach” edhe zyrtarisht prezantoi versionin e “Zagato Coupe” të mrekullueshëm të bazuar në modelin “Z4”.

Automobili është zhvilluar për vetëm gjashtë javë dhe duket përafërsisht i ngjashëm si ai i mëparshmi me tavan të fortë. /portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button