fbpx

Takimi Osmani-Palmer: Maqedonia është partneri i SHBA-ve, BE-së dhe NATO-s në mbrojtje të vlerave perëndimore të Ballkanit

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *