fbpx

Yjet që mbushin këtë vit 50 vjec, por që nuk njohin moshë

Të 50-tat në Hollivud, sot janësi të 30-ta, sepse shumë yje, ndërsa i afrohen kësaj moshe duken sikur nuk janë plakur asnjë ditë dhe sikur do të mbeten gjithmonë kështu ( por me pak ndihmë, për hir të së vërtetës), shkruan Bordo.al. 

Jennifer Aniston i mbush në 11 shkurt

Jennifer Lopez ne 24 korrik

Cate Blanchet në 24 maj

Gwen Stefani në 3 tetor

Catherine Zeta Jones në 25 shtator

Renée Zellweger në 25 prill

Ellen Pompeo në 20 nëntor

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button