fbpx

Komisari Han uroi nënshkrimin e Protokollit për anëtarësim të Maqedonisë në NATO

Komisari i Bashkimit Evropian për Zgjerim, Johanes Han nëpërmjet rrjetit social “Twitter” e uroi nënshkrimin e protokollit në Bruksel për anëtarësimin e Maqedonisë në NATO, transmeton Portalb.mk.

“Urime, një kontribut për paqen dhe stabilitetin në Ballkanin Perëndimor dhe më gjerë”.

LEXO: Historike, në Bruksel u nënshkrua Protokolli për anëtarësim të Maqedonisë në NATO (VIDEO)

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close