fbpx

Dyshohet se Leonardo DiCaprio po përgatitet të martohet në fshehtësi

Aktori i Hollywoodit, Leonardo DiCaprio, ka qenë në vitin e fundit në lidhje me modelen dhe aktoren amerikane, Camila Morrone, transmeton Koha.net. 

Tani duket se ajo do të jetë bashkëshortja e tij e ardhshme.

Fotografë të huaj ‘kapën’ aktorin në shoqërinë e një vajze dhe prindërve të saj.

DiCaprio dhe Morrone u panë në darkë në shoqërinë e babait të tij, George DiCaprio dhe nënën e Morrones, Lucille Solá, transmeton KosovaPress.

Ata u larguan nga restoranti të disponuar, duke hapur kështu thashethemet se DiCaprio po përgatitet të martohet në mënyrë të fshehtë.

Para Morrones, DiCaprio i njohur ishte në lidhje me Nine Agdal, Kelly Rohrbach, Blake Lively, Rihanna, Gisele Bündchen dhe Bar Refaeli.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button