fbpx

“Jetë” kënga e re nga Alban Skenderaj (VIDEO)

Alban Skenderaj ka publikuar këngën e tij më të re “Jetë”.

Tekstin dhe muzikën e kësaj kënge e ka bërë vet këngëtari nga Shqipëria, transmeton Koha.net.

Derisa është edhe bashkëproducent me Endri Shanin.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button