fbpx

Indi, shtatë të vdekur nga aksidenti i trenit

Shtatë persona kanë vdekur dhe disa të tjerë janë lënduar pasi një tren kishe dalur nga binarët në Neë Dehli të Indisë.

Zyrtarët e atjeshëm bënë të rritur se aksidenti ndodhi herët në mëngjes, transmeton Klan Kosova.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button