fbpx

Kolona zanore e filmit të Elvanës dhe Ermalit i është besuar kësaj këngëtarje shqiptare

Në një prononcim për bordo.al pak javë më parë Ermal Mamaqi zbuloi se filmi “Dy gisht mjaltë”, në të cilin ai dhe Elvana Gjata janë protagonistët do të mbajë premierën e tij më 14 shkurt, shkruan Bordo.al. 

Ndërsa kurioziteti për të parë filmin duket se është tejet i madh tek publiku, një kuriozitet tjetër rreth këtij prodhimi është zbuluar nga revistawho.com.

Kolona zanore e “Dy gisht mjaltë”  është besuar zërit të këngëtares Orgesa Zaimi, por kënga apo tingujt që do ta shoqërojnë filmin mbeten për t’u parë e dëgjuar kur ai të shfaqet në kinematë e Tiranës, e jo vetëm.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button