fbpx

Ahmeti, Osmani, Milloshoski dhe Janushev shpëtuan nga hetimi, Supremja i ndaloi hetimet e PSP-së

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *