fbpx

Të tri këngëtaret e famshme shqiptare i përgjigjen ftesës së Bebe Rexhës për bashkëpunim

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, mbrëmë përmes një postimi në Twitter ka ftuar Dua Lipën, Rita Orën dhe Ava Maxin (Armanda Koçi), që të bëjnë një bashkëpunim.

“Hajde shqipe”… kështu i është përgjigjur Lipa, propozimit të Rexhës për këtë bashkëpunim të këtyre këngëtareve shqiptare me renome botërore, bën të ditur “Express” i KTV-së.

Edhe Ora i është përgjigjur kësaj kërkese të Rexhës, duke thënë se ka shumë respekt për të gjitha këto femra, derisa Ava Max e ka ripostuar mesazhin me mbishkrimin “New Lady Marmalade”.

Nëse ndodhë ky bashkëpunim, do të shndërrohet në hitin e shqiptarëve kudo në botë.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button