fbpx

Facebook planifikon të shkrijë WhatsApp-in, Instagram-in dhe Messenger-in

Çdo aplikacion do të qëndrojë i ndarë nga njëri-tjetri.

Çdo aplikacion do të qëndrojë i ndarë nga njëri-tjetri, megjithatë infrastruktura lidhëse e mesazheve do të jetë e bashkuar.Një folës nga Facebook u shpreh se bashkimi do të mundësojë një platformë mesazhesh që është “e shpejtë, e thjeshtë, besueshme dhe private”, transmeton “Alsat M”.

Ende nuk ka detaje por bashkimi pritet të bëhet vitin tjetër, raportoi New York Times

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close