fbpx

Moti sot në Maqedoni

Moti sot do të jetë kryesisht me diell dhe me vranësira mesatare në pjesën perëndimore dhe lindore.

Temperatura e mëngjesit do të lëviz nga -9 deri -1 gradë celsius, ndërsa temperatura ditore do të jetë nga 1 deri 9 gradë celsius.

Në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm ku temperaturat do të sillen prej -6 deri në 2 gradë celsius.

Tags

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close