fbpx

Bayern Munich përgatit ofertën e re për talentin e Chelseat

Bayern Munich ka dërguar deri më tani tre oferta zyrtare në Londër, tek skuadra e Chelsea, për shërbimet e 18-vjeçarit Callum Hudson-Odoi, por të trejajanë refuzuar.

Së fundmi, “Daily Mail” raporton se Bayern Munich ka përgatitur ofertën e katërt për ta nisur drejt Anglisë, dhe shpresojnë që kësaj radhe të mos dështojnë, përcjell Albeu.

Bavarezët po planifikojnë që të ofrojnë hiq më pak se 50 milionë euro për talentin e ri premtues.

Hudson – Odoi shihet si zëvendësuesi ideal i Arjen Robben, i cili do të largohet nga “Allianz Arena” në fund të këtij sezoni.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button