fbpx

Kida nuk është më pjesë e “On Records”

E talentuara Kida, e ka bërë të ditur lajmin që nga sot nuk do të jetë më pjesë e “On Recrods” të cilët i ka falënderuar për bashkëpunimin, përcjell Koha.net.

Këngëtarja ka treguar se do të vazhdojë të sjellë projekte të reja për adhuruesit e saj.

“Të dashur fansa, miq dhe koleg, njerëz pa vlerësimin e të cilëve nuk do të isha këtu ku jam sot! Dua të ju lajmëroj qe nga sot kemi përfunduar kontratën me kompaninë ONRECORDS”, ka shkruar Kida në Instagram.

“Publikisht dua të falënderoj të gjithë stafin e punës për punën e palodhshme deri më sot, që kanë qenë pjesë e udhëtimit tim dhe kemi bërë së bashku një punë të madhe e të palodhshme me shumë dashuri. Unë do të vazhdoj të sjellë projekte të reja në vazhdim! Faleminderit shumë”, ka shkruar ajo.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button