fbpx

Zaev-Soros: Maqedonia ka ndërmarrë hapa kyçe për stabilitetin, sigurinë dhe zhvillimin ekonomik

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *