fbpx

Deputetja franceze Liliana Tangi sot do ta vizitojë Maqedoninë

Deputetja franceze dhe nënkryetarja e Grupit të miqësisë Francë-Maqedoni, Liliana Tangi sot në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë do të takohet me anëtarët e Komisionit për Çështje Evropiane, transmeton Portalb.mk.

Siç njoftoi shërbimi i Kuvendit, Tangi do të takohet edhe me Grupin parlamentar për bashkëpunim me Kuvendin e Republikës së Francës.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button