fbpx

Gjëja që Diana e ka dashur gjithmonë, dhe që Kate Middleton e ka

Kate Middleton ka gjënë që princesha Diana e deshi gjithmonë, por nuk e pati dot gjatë martesës me Charles-in. Cila ishte kjo gjë, e tregoi ish kryeshërbyesi i familjes mbretërore, Paul Burrell, I cili thotë se Diana kishte dashur gjithmonë të kishte një vajzë, shkruan Bordo.al.

Një vajzë në familje do të kishte qenë gjithcka për të, rrëfen ai; Dianës iu rrëmbye mundësia për të shijuar nipërit por mbi të gjitha mbesën e saj, vazhdon Burrell që shton se princesha e Uellsit do ta kishte dashur shumë Kate-in!

Duka dhe Dukesha I Kembrixhit ia bënë respektin e tyre kujtimit të Dianës përmes emrit që zgjodhën për vajzën , sepse Charlotte ka qenë emri I saj i pagëzimit (Charlotte Elizabeth Diana).

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button