fbpx

13 çifte VIP me një diferencë të madhe moshe nga njëri-tjetri

Nëse e njihni mirë Hollivudin atëherë atëherë duhet ta dini se Jessica Loëndes nuk është e para e cila ka dalë me dikë që ka lindur në një dekadë tjetër. Dashuria nuk njëh moshë por vetëm emocionet e bukura që vijnë nga ajo lidhje. Ne ju paraqesim 13 çifte të famshëm që e duan njëri tjetrin për atë që janë pavarësisht diferencës së madhe në moshë, shkruan Bordo.al. 

Jason Statham (51)  dhe Rosie Huntington-Whiteley(31) – 20 vjet diferencë

Donald (73)  dhe Melania Trump (48) – 24 vjet diferencë

Beyoncé (37) dhe Jay Z (49)  – 12 vjet diferencë

AnnaLynne McCord (31) dhe Dominic Purcell (48)- 17 vjet diferencë

Olivier Sarkozy (49)  dhe Mary-Kate Olsen (32) – 17 vjet diferencë

Anna Paquin (36)  dhe Stephen Moyer (49) – 13 vjet diferencë

Sam (51)  dhe Aaron Taylor-Johnson (28) – 23 vjet diferencë

Sarah Paulson (44) dhe Holland Taylor (75) – 31 vjet diferencë

Matthew McConaughey (48) dhe Camila Alves(36) – 13 vjet diferencë

George (57) dhe Amal Clooney(40) – 17 vjet diferencë

Alicia Vikander (30)  & Michael Fassbender (41) – 11 vjet diferencë

Ellen Degeneres (60)  dhe Portia De Rossi (45) – 15 vjet diferencë

Nick Jonas (26) dhe Priyanka Chopra (36) – 10 vjet diferencë

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button