fbpx

Era Istrefi do të performojë në ceremoninë hapëse të “Kupës së Botës për Femra 2019”

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Era Istrefi, po kthehet në emrin më të pëlqyer për të performuar në ngjarjet sportive, përcjell Koha.net.

Ajo ishte pjesë e “Botërorit 2018” së bashku me aktorin e njohur Will Smith dhe këngëtarin e famshëm Nicky Jam, ndërsa këtë herë do udhëtojë drejt Parisit.

FIFA kanë konfirmuar se Istrefi do të bëjë ceremoninë e hapjes së “Kupës së Botës për Femra 2019” në Paris.

Ende nuk është konfirmuar kjo gjë nga Era Istrefi.

 

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button