fbpx

Hysaj ka vendosur për të ardhmen

Elseid Hysaj ka marrë një lajm fantastik.

Carlo Ancelotti është takuar me Elseid Hysajn, duke i bërë me dije se është në planet e tij.Mbrojtësi shqiptar është duke u kërkuar nga Chelsea, por që me gjasë ai do të qëndrojë te Napoli deri në fund të sezonit.

“Hysaj zhvilloi një ndeshjet të mirë, me ndonjë gabim apo një gjë tjetër të bërë shumë mirë”, tha fillimisht Ancelotti, përcjell lajmi.net.

“Çështja “Hysaj” është e menaxhuar shumë mirë. Kemi patur një takim dhe kemi kuptuar që ai do të qëndrojë me ne. Sezoni është i gjatë dhe mund të kemi ulje apo ngritje të formës, por unë besojë në të”, ka shtuar më tej trajneri italian.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button