fbpx

Stresi dhe Kejsi do të martohen? Mesazhi i nënës së këngëtarit

Pak kohë më parë, reperi përfundoi në pranga i akuzuar për armëmbajtje pa leje. Por fakti që ai është në qeli, nuk e ka ndaluar të fejuarën të thurë plane për dasëm, dhe këtë e tregoi vetë e ëma e Stresit, Shpresa Lushaj, e cila ka lënë një koment prekës në njërin prej postimeve të partneres së të birit, shkruan Bordo.al.

“Shumë shpejt veshur me të bardha Kejsi. Do jesh nuse kopertinash. I dua Stresin dhe Kejsin”, shkruan mamaja e Stresit. Dhe Kejsi ia ka kthyer shumë shpejt komplimentin me meszhin: “Kam vjehrrën që çdo vajzë dëshiron të ketë“!

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button