fbpx

Golden Globes 2019: Ja çfarë veshën yjet në Tapetin e Kuq

Të dielën e 6 janarit është mbajtur në Beverly Hills ceremonia e 76-të e ndarjes së çmimeve “Golden Globes”. Eventi u prezantua nga Sandra Oh dhe Andy Samberg dhe u vlerësuan me çmime emrat e njohur të kinematografisë. Por kraha ceremonisë së ndarjes së çmimeve, të gjithë sytë e botë ishin drejtuar te Tapeti i Kuq për të parë se çfarë veshën VIP-at që parakaluan aty, shkruan Bordo.al. 


Lady Gaga veshur me Valentino Couture


Nicole Kidman veshur me Michael Kors Collection


Charlize Theron veshur me Dior Haute Couture


Giuliana Rancic


Idris Elba dhe e dashura Sabrina Dhowre


Rosamund Pike 
Bradley Cooper dhe Irina Shayk

Catherine Zeta-Jones dhe Micheal Douglas 
Emily Blunt dhe John Krasinski


Kate Mara


Isla Fisher


Julia Roberts


Amber Heard


Jessica Chastain

Molly Sims
Amy Adams


Thandie Newton


Halle Berry


Keri Russell

 
Lucy Liu

Taraji P. Henson

Constance Wu


Gemma Chan


Janelle Monáe veshur me Chanel


Lupita Nyong’o veshur me Calvin Klein

 


Penélope Cruz veshur me Ralph & Russo

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button