fbpx

(VIDEO) Shokuese, digjet gjatë lansimit fluturakja e NASA-s

Fluturakja e NASA-s Morfej është rrëzuar gjatë tentimit për lansim. Sipas zyrtarëve, arsyeja ka qenë ngrohja e metanit dhe djegia e saj. Shikoni videon.

Lajme të ngjashme

Back to top button