fbpx

“Vonë” kënga më e re nga Samanta dhe Elinel (VIDEO)

Këngëtarja nga Shqipëria, Samanta, dhe reperi kosovar Elinel, kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri që e kanë titulluar “Vonë”, përcjell Koha.net. 

“Vonë”, është baladë RnB dhe hip-hop, ndërsa melodia është punuar nga Samanta.

Teksti është shkruar nga Elinel.

Lajme të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button